Świat Szkła

Witamy w Świecie Szkła. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy wysoką jakość usług popartą wieloletnim doświadczeniem.

Przeprowadzamy natychmiastowe, ekspresowe szklenie awaryjne. Jeżeli Twoje okno lub witryna zostały zniszczone prosimy o pilny kontakt. Dokonamy ekspresowego pomiaru a następnie docięcia i montażu nowej szyby.
Oferujemy lustra dla każdego. Nasze wieloletnie doświadczenie zapewnia odpowiedni dobór luster do łazienek i do pomieszczeń o niższej wilgotności.
Oferujemy piękne, trwałe a zarazem bardzo modne panele kuchenne. Jesteśmy w stanie wyprodukować panel z dowolnie dostarczoną przez Państwa grafiką lub pomysłem a grafikę dobierzemy już sami. Panele wykonywane są metodą odporną na wysokie temperatury.
Jest to szkło ozdobne głównie stosowane w stolarce meblowej i drzwiowej. Szkło jest z jednej strony wzorzyste z wytłoczonym wzorem a z drugiej jest nieregularnie gładkie.
Oferujemy zabudowy całoszklane, których ogromną zaletą jest dowolna aranżacja przestrzeni. Są świetnym rozwiązaniem zarówno w obiektach użyteczności publicznej takich jak sklepy, gabinety jak i w domach mieszkalnych.
Szkło jest materiałem kruchym ale przy dzisiejszej technologi produkcji oraz obróbki jesteśmy w stanie podnieść bezpieczeństwo, trwałość oraz zwiększyć użyteczność szkła bez utraty jego właściwości.
Tworzymy kabiny ze szkła najwyższej jakości. Realizujemy ciekawe projekty i stosujemy dogodne rozwiązania. Wykonujemy kompletne kabiny wraz a akcesoriami.
Szyby zespolone to zestawy szyb złożone z dwóch, trzech lub więcej pojedynczych szyb przedzielonych ramką dystansową, które produkuje się z dwustopniowym uszczelnieniem krawędzi zespolenia.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką gamą ram do obrazów i luster.
Oferujemy usługi obróbki szkła, m.in. fazowanie i szlifowanie.
Wyklejamy szyby foliami antywłamaniowymi, dekoracyjnymi i klimatycznymi.